1. Ana Sayfa
  2. Logo Hata Çözümleri
Trendlerdeki Yazı

Logo Bu Kullanıcının Programa Giriş Sayısı Limiti Aşılmıştır Uyarısı

Logo Bu Kullanıcının Programa Giriş Sayısı Limiti Aşılmıştır Uyarısı
0

Programa giriş sayısı limiti uyarısı kullanıcı sayısından fazla program açılmak istenildiğinde alınabileceği gibi, farklı sebepler ile de bu uyarı ile karşılaşmak mümkün. Bu uyarı ile karşılaştığınızda yapılması gereken işlemleri sırasıyla sizler için anlattık. Gelin şimdi hep birlikte bu işlemleri yapalım.

 

 

 

1- Öncelikle program katoloğu içerisinde (Logo’nun kurulu olduğu klasör) sistem işletmeni (SYS) çalıştırılır, gelen ekranda yönetici kullanıcı bilgileri girilerek devam edilir.

 

2- Gelen ekranda yukarıda yer alan menü içerisinde yönetim + kullanıcılar adımları takip edilir.

 

3- Açılan pencerede listelenen ilgili kullanıcı üzerine sağ tıklayıp açılan menüde değiştir seçeneğine tıklanır. Bu işlem adımlarına ek olarak pencerede sağ alt kısımda yer alan detaylar butonuna tıklanır.

4- Sonrasın ekrana gelen kullanıcı detayları penceresi içerisinde yer alan uygulama giriş sayısı kutucuğuna iki veya farklı bir rakam girilebilir.

 

5- Yukarıdaki işlem adımlarını tamamladıktan sonra programa tekrar giriş yapılmaya çalışıldığında herhangi bir problem yaşanılmıyor olması gerekmektedir.

 

Not: Bu işlem adımları faydalı olmadıysa iletişim formunu doldurarak veya telefon destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gerekli analiz yapıldıktan sonra çalışma başlatılarak sorununuzun çözümlenmesi için gerekli adımlar atılır.

 

 

Yazar Hakkında

Bilgisayarla 2001 yılında tanıştım. 2005 yılında ilk web sitemi kurdum ve o saatten sonra bu sanal dünyadan hiç kopmak istemedim. Web site kurulumu, wordpress, php, html, css konularında kendimi geliştirdim. 2017 yılında LOGO Yazılım ile tanıştım. Aynı yıl sertifikalı Logo Sistem Uzmanı oldum. MSSQL ve C# konusunda kendimi geliştirip müşteriye özel raporlamalar yaptım.

Yorum Yap